1998 yılında küçük bir torna atölyesinde ilk adımlarını atmaya başlayan firmamız, 2000’li yılların başında ürettiğimiz özgün makineler ve projelerle sektöre giriş yaptı. Türkiye’nin ‘’katma değerli ve yenilikçi fikirler, projeler, makineler’’ üreten global firmaları arasına giren şirketimiz, siz değerli iş ortaklarımıza sürekli olarak yenilikçi ve teknolojik makineler sunmaya devam etmektedir.

Türkiye’de ilk PLC (Programlanabilir Mantıksal Denetleyici) sistemine sahip SVR-3000 makinemizle hızlı üretim, düşük hata payı, kaliteli ürün ve kullanım kolaylığı sağladık. ‘’Tel örme makineleri’’ sektöründe değişimin ve yeniliğin öncüsü olduk.

Çim çit üretiminde hızlı ve proaktif çözümler sunarak günümüzde ‘’Çim çit makineleri’’ alanında lider olan firmamız SVR SEVER MAKİNE A.Ş. , Ar-Ge departmanı ve üretim kapasitesi ile ‘’Çim çit’’ üreticilerinin makine, hammadde ve üretim teknikleri konusunda başucu kaynağı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

İlk adımımız SVR-3000 ile başlayan değişim ve üretim serüvenimiz günümüzde ‘’Spider Helezon Tel Örme Makineleri , Bee Altıgen Tel Örme Makineleri , Long – Rover – Pro Çim çit hazırlama ve Spinner Çim Çit Örme’’ makinelerimizle devam etmektedir.

Günümüzde 1500 m² kapalı alanda 20’den fazla personeli ve 5’ten fazla çözüm ortağı ile “tel örgü ve çim çit makineleri” imalatında faaliyet göstermektedir.

Türkiye, Cezayir, Romanya, Fas, Bulgaristan, Tunus, Beyaz Rusya, Kuveyt, Ukrayna, Gana, Rusya başta olmak üzere 50’yi aşkın ülkede 1000’den fazla makine satışı gerçekleştirdik, satış sonrası hizmetler sağladık.

İçimizdeki üretim tutkusunu sürekli canlı tutarak rekabetçi ve yenilikçi makineler üretmekteyiz. Piyasanın ihtiyacı olan makine üretiminde sizlere çözüm ortağı olmaktan onur ve kıvanç duymaktayız.

Bir çok dilde hizmet veren şirketimiz sizlerle aynı dili konuşabilmektedir.

Bizden Haberler